Cooling technician

Bedrijfsomschrijving

Vă veți alătura unei afaceri de familie specializată în amenajarea magazinelor - variind de la tâmplărie la tehnici de refrigerare. Împreună cu o echipă de experți și tehnicieni, veți lucra în diferite locații în fiecare zi.

Functieomschrijving

• pregătirea, instalarea, conectarea și testarea sistemelor de refrigerare

• amplasarea conductelor

• amplasarea compresoarelor

• amplasarea centralelor electrice

• conectarea unităților de refrigerare și a aparatelor de aer condiționat

• punerea în funcțiune a instalațiilor

Functie-eisen

• Aveți o experiență de câțiva ani într-o poziție similară

• Dețineți un permis de conducere de categoria B

• Aveți bune cunoștințe în domeniul electricității

• Comunicați bine și sunteți prietenos cu clienții

• Vă place să lucrați în mod independent și nu vă este frică de a vă asuma responsabilitatea

• Vă place să urmați cursuri și să învățați mai multe despre profesia dumneavoastră

• Cunoașteți limba engleză cel puțin la nivel conversațional

Arbeidsvoorwaarden

• Angajare legală în conformitate cu legislația belgiană, cu asigurare socială și asigurare de sănătate, ceea ce vă poate ajuta în a obține dreptul la o pensie în Belgia.

• Salariul depinde în funcție de experiență

• Cazare mobilată – camere de o singură persoană, acces nelimitat la internet, cu apa, gazul și electricitatea asigurate - se va plăti o sumă de 72€/pe săptămână

• Rambursarea costurilor de transport către Belgia, până la 125 euro, după patru săptămâni de muncă

• Bonus de final de an - 8,33% din salariul brut anual

• Bonus de sărbători - 15,38% din salariul brut anual

• Alocații pentru copii, pentru fiecare copil

• Transport asigurat (în funcție de distanța de la locația cazării)

• Îndrumare din partea coordonatorilor noștri multilingvi

D'autres ont aussi consulté

Entreprise:
Impact NV
Ville:
Meise
Type de contrat:
CDI, Temps plein
Publiée:
19.05.2022