Electrical technician GSE (ground support equipment)

Bedrijfsomschrijving

Vă veți alătura unei companii de top și în plină dezvoltare. Ei sunt cei mai buni atunci când vine vorba de echipamente de asistență la sol. Vă veți alătura unei echipe de specialiști, cu un program de formare profesională. Veți face parte dintr-un grup internațional. Veți avea foarte mult oportunități de a învăța, de a crește și de a evolua!

Functieomschrijving

• Veți fi responsabil pentru repararea și întreținerea componentelor mecanice, electrice și electronice ale materialului rulant (scări, tractoare pentru bagaje etc.)

• Veți examina echipamentul pentru a determina natura problemelor si reparațiilor

• Veți dezasambla, repara, suda, comanda și înlocui diverse piese

• Veți face ajustările necesare

Functie-eisen

• aveți câțiva ani de experiență într-un loc de muncă similar

• Dețineți un permis de conducere de categoria B

• Puteți lucra bine cu circuite electromecanice și / sau electrice, circuite hidraulice, camioane, mașini agricole, etc.

• Puteți citi și înțelege diagramele tehnice

• Sunteți interesat de întreținerea tehnică și reparații

• Doriți să învățați și să vă dezvoltați

• Știți regulile de siguranță și le respectați întotdeauna

• Sunteți un expert în tot ceea ce faceți, așa că întotdeauna țintiți pentru calitate în munca prestată

• Aveți capacitatea de a lucra în mod independent, fără a fi necesar ca noi să vă indicăm ce trebuie făcut

• Aveți abilități de operare a calculatorului

• Vă tratați uneltele cu grija necesară

• Relațiile cu clienții și furnizorii sunt importante pentru dumneavoastră și aveți grijă de ei

• Puteți lucra într-un program variabil, precum și în weekend

• Cunoașteți limba engleză cel puțin la nivel conversațional

Arbeidsvoorwaarden

• Angajare legală în conformitate cu legislația belgiană, cu asigurare socială și asigurare de sănătate, ceea ce vă poate ajuta în a obține dreptul la o pensie în Belgia.

• Salariul depinde în funcție de experiență

• Cazare mobilată – camere de o singură persoană, acces nelimitat la internet, cu apa, gazul și electricitatea asigurate - se va plăti o sumă de 72€/pe săptămână

• Rambursarea costurilor de transport către Belgia, până la 125 euro, după patru săptămâni de muncă

• Bonus de final de an - 8,33% din salariul brut anual

• Bonus de sărbători - 15,38% din salariul brut anual

• Alocații pentru copii, pentru fiecare copil

• Transport asigurat (în funcție de distanța de la locația cazării)

• Îndrumare din partea coordonatorilor noștri multilingvi

Entreprise:
Impact NV
Ville:
Steenokkerzeel
Type de contrat:
CDI, Temps plein
Catégories:
Electrotechnicien
Publiée:
19.05.2022